תנאי שימוש בשלניות ובשלנים, מוכרות ומוכרים

Separator2

הגדרות:  "האתר"- אתר FressRoom המיוצג על ידי בעליו: סיגלית סובל סביון ו/או דני ססלר;
             "בשלנים"- מכיני האוכל שיימכר דרך האתר, וכל המועסק על ידם בהכנה.

אתר FressRoom.com הוא פלטפורמה בה שפים/יות ובשלניות/ים מוכרים את האוכל שהם מבשלים. מסמך זה מכיל את תנאי השימוש והמחויבות שלכם כמוכרים.

בעצם פתיחת המטבח באתר אני מסכים/ה לתנאי השימוש להלן:

 1. אני מתחייב/ת לקרוא את המדריך לבשלנים ולפעול על פיו ובהתאם לעדכונים שישלחו מפעם לפעם.
 2. אני מתחייב/ת שהתוכן שאני מעלה:
  • תואם ואינו מפר את מדיניות האתר.
  • לא פוגעני.
  • לא מפר זכויות פרטיות או קניין רוחני של מישהו אחר ובפרט שהצילומים ותאורי המנות הם שלי ובבעלותי.
  • נכון ולא מטעה ובפרט מידע לגבי אלרגנים.
 3. אני מחוייב/ת למדיניות הפרטיות כפי שפורסמה על ידי FressRoom ובכלל זה אני אחראי/ת להגן על מידע אישי ולא לפרסם מידע אישי של הקונה שאני מקבל/ת (לדוגמא: שם, אלרגיות מזון ועוד).
 4. אני מתחייב/ת לא לשלוח לקונים הודעות הנוגדות את חוק ה – SPAM.
 5. קבלת הזמנה
  הודעה על הזמנה חדשה תגיע באמצעות המייל. אני מתחייב/ת להיות זמין/ה לקבלת ההזמנה בימים ובשעות שפרסמתי כי בהן המטבח פעיל.
 6. אני מתחייב/ת כי כל הזמנה תטופל בהקפדה יתרה על הנושאים הבאים:
  • הכנה:
   • שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים.
   • המנה תכיל את כל החומרים עליהם התחייבתי באתר.
   • כמות האוכל תהיה במדויק לפי המובטח באתר.
   • ההכנה תעשה תוך שמירה על כללי ניקיון והיגיינה מחמירים.
   • ההזמנה תארז בקופסאות חדשות המיועדות לאחסון מזון, לפי הפירוט שניתן במדריך לבשלנים.
   • ההזמנה תהיה בקירור עד ליציאתה למשלוח / מסירתה ללקוח.
  • משלוח / מסירה:
   • ההובלה תיעשה בתנאים נאותים. במידה ונדרשת הובלה בקירור, יש להקפיד על כך.
   • האריזה תהיה בשקיות שיסופקו על ידי FressRoom או לפי הפירוט במדריך לבשלנים.
   • הלקוח יקבל את ההזמנה במועד לו התחייבתם.
   • אסור להשאיר הזמנה ליד הדלת ללא הסכמה מפורשת (במידה ולא ניתן לפגוש פיזית את הלקוח, כדוגמת קורונה, יש לתאם עימו בוודאות את הימצאותו בבית כדי שיוכל להכניס את המשלוח מיד לאחר שאתם הנחתם אותו).
 7. מענה ללקוחות
  • יש לענות ללקוחות במהירות. במידה ואין ביכולתכם לענות מיידית, מומלץ לשלוח הודעה שראיתם את הפניה ותחזרו ללקוח בהקדם.
  • תקשורת עם הקונים תעשה דרך מערכת ההודעות של FressRoom בלבד.
  • אין לפנות אל הקונים בכל דרך אחרת.
 8. פיצוי ללקוחות
  כל תלונה של לקוח צריכה לקבל מענה מיידי.
  פיצוי יינתן במקרים של איחורים, טעויות ואי דיוקים במנות, כמויות לא נכונות, איכות האוכל לא טובה, אריזה לקויה, התעלמות מבקשות של הלקוח, אי זמינות ללקוח.
  במקרים בהם הארוחה לא היתה אכילה יש לפצות את הלקוח בארוחה חלופית או בהחזר של עלות ההזמנה. מומלץ לתת פיצוי נוסף, כגון קינוח או מנה ראשונה, או כל מאכל אחר שיפצה את הלקוח/ה.
  במקרים אחרים (כגון תלונה על טעם), גובה הפיצוי יקבע על ידי שירות הלקוחות של FressRoom.
 9. תשלומים
  התשלומים יבוצעו ישירות לבשלן/ית באמצעות חברת סליקה. הקשר לחברת הסליקה יעשה באמצעות FressRoom. עלויות החיבור (חד פעמיות) לחברת הסליקה יהיו על חשבון הבשלן/ית.
  הבשלן/ית חייב/ת להיות עוסק מורשה או עוסק פטור.
 10. תשלום עמלת מכירה ל - FressRoom
  עבור כל מכירה המתבצעת דרך האתר תועבר ל - FressRoom עמלה מסך המכירה בתעריף של 10% בתוספת מע"מ עד 3 ימי עסקים מיום קבלת התשלום מחברת הסליקה; בהעברה בנקאית או באמצעות אפליקציות לתשלום מיידי.
 11. הבשלנים מסכימים לפיצוי מוסכם מראש, ללא צורך בהוכחת נזק, עבור כל פעולה אסורה (כגון התחמקות מתשלום עמלה) שתגרור קנס בסך 10,000 ש"ח ואף תביעה. בכלל זה יש לציין עידוד קונים לבצע את הרכישה מחוץ לאתר או פניה ישירה ללקוחות האתר.
 12. אין לעשות שימוש לרעה במערכת הדירוג ובכלל זה בקשה ממזמינים לתת דירוג מסוים או הכתבת נוסח ביקורת, עבורכם או עבור בשלנים אחרים.
 13. שירות לקוחות מעולה
  אנו מצפים מהבשלנים באתר לתת ללקוחות שירות מעולה. כבשלן/ית ב - FressRoom את/ה מתחייב/ת:
  • לכבד את לוחות הזמנים לאספקת ההזמנה.
  • להגיב לפניות הלקוחות במהירות (זמן המתנה של לקוח למענה לא יעלה על שעה).
  • לפתור חוסר הסכמה ותלונות לשביעות רצון הלקוחות, ישירות מול הלקוחות ובמהירות. במידה וקיים ויכוח חריג יש ליידע מיידית את נציג FressRoom במייל cooks@fressroom.com ובוואטסאפ 054-6186161
 14. אם מסיבה חריגה אתם לא יכולים לספק את ההזמנה, יש לנסות להציע תחליף ובכל מקרה לעדכן מיידית את נציג FressRoom במייל cooks@fressroom.com ובוואטסאפ 054-6186161
 15. ביטול
  הלקוח רשאי לבטל הזמנה עד 24 שעות לפני המשלוח. במקרה זה לא יגבה סכום כלשהו מהלקוח.
 16. במידה ותהיה הפרה של כללים אלו והדבר יגרום נזק ל - FressRoom או לתביעה נגדה, אתם מתחייבים לשפות את FressRoom במלוא סכום הנזק או התביעה.
 17. זמינות האתר ותקלות
  אנו עושים מאמצים סבירים להבטיח את זמינות האתר. בשל התלות בגורמים רבים, אין יכולת להבטיח זמינות רציפה ללא תקלות או הפרעות. לאתר אין אחריות כלפי המשתמש על אי זמינות או תקלות באתר.
 1. שינויים ותיקונים באתר
  האתר יכול לבצע שינויים, שיפורים, התאמות ותיקונים בכל עת ואינו אחראי על תקלות או טעויות כתוצאה מכל אלו.
 2. קישורים לאתרים או שירותים אחרים
  האתר מקשר לפי הצורך לאתרים או שירותים אחרים של צדדים שלישיים שאינם באחריות או בשליטתו. האתר לא אחראי למידע, זמינות, טיב התוכן, פרסומות, תנאי שימוש או פרטיות הנובעים מכניסה לקישורים אלו.
 3. מדיניות פרטיות
  אנו מכבדים את פרטיות המשתמש ומגנים על פרטיו בהתאם למפורט במדיניות הפרטיות.
 4. הסרת אחריות
  במידה המקסימאלית האפשרית על פי דין, האתר והתכנים, לרבות כל תוכן של צד שלישי המוצג באתר לרבות תוכן שהועלה לאתר על ידי המשתמשים, ניתנים למשתמשים "כמות שהם" (AS IS). בנוסף להחרגות האחריות הקבועות בתנאי שימוש אלה, על האתר, ו/או נציגי האתר, אין כל אחריות או התחייבות מכל סוג שהוא (באופן מפורש או מכללא), לרבות אחריות לזכות בעלות או לאי הפרה או אחריות מכללא לאיכות מסחרית או להתאמה למטרה מסוימת, וכן אחריות הנובעת ממהלך העסקים הרגיל או פעולה מסחרית. ייתכן כי מוקנות למשתמש זכויות צרכניות נוספות אשר אינן ניתנות לשינוי באמצעות תנאי שימוש אלה. השימוש באתר ובתכנים אחרים של צדדים שלישיים הזמינים באמצעות השימוש באתר הינם באחריותו המשתמש, וכי אין לנציגי האתר כל אחריות לתוצאות שעשויות לנבוע משימוש בהם. האתר ו/או נציגיו לא יהיו אחראים לנזק כלשהו, לרבות אך לא רק, כל נזק הנובע משימוש בתכנים, באתר או בשירותים הניתנים באמצעותם, לרבות המוצרים שהוכנו ע"י הבשלנים.
  האתר ו/או נציגו המורשים, אינם מתחייבים (א) כי האתר והתכנים הנם או יהיו בטוחים לשימוש, מדויקים, מלאים, ללא תקלות והפרעות, או נקיים מוירוסים, פגמים, תולעים, רכיבים מזיקים אחרים או הגבלות תוכנה אחרות, (ב) כי הם יתקנו כל שגיאות, תקלות או פגמים באתר, ו/או (ג) כי תוצאות השימוש באתר, בתכנים ובמוצרים יעמדו בדרישות המשתמש או ציפיותיו.
  מובהר בזאת כי האתר משמש כמתווך בלבד בין המשתמשים לבין הבשלנים, וכי האתר מאפשר את הצגת המוצרים ע"י הבשלנים. הפרטים והמידע המוצגים באתר ביחס למוצרים, וכן כל מידע שנמסר למשתמשים כחלק מהתקשרות ישירה בין המשתמש והבשלן, נמסרים ע"י הבשלנים בלבד לפי שיקול דעתם הבלעדי, ולכן הפרטים והמידע הנ"ל הם באחריות המלאה של הבשלנים. האתר לא תהיה אחראי בשום צורה ואופן לכל מצג או מידע המוצג ע"י הבשלנים באתר ו/או בכל התקשרות אחרת עם המשתמשים. מובהר בזאת כי הפרטים והמידע השונים המוצגים באתר ביחס למוצרים או ביחס לבשלנים עצמם, אשר נמסרו לאתר ע"י הבשלנים, מוצגים בתום-לב ובאחריות הבשלנים בלבד וכי אין בהצגתם משום כל המלצה, הבעת דעה או נטילת אחריות בידי האתר ביחס לטיבם, איכותם, מרכיביהם או לאופן אריזתם בפועל של המוצרים הנמכרים  ע"י הבשלנים.
  האתר אינו מייצר, מוכר או מציע למכור, מפיץ , מוביל, משווק, אורז, או מספק את המוצרים לרוכשים ואינו פועל כעסק למכירת מזון מכל סוג שהוא, אלא מספק לבשלנים פלטפורמה אינטרנטית אשר מאפשרת להם להציג בה את המוצרים למכירה, והוא אינו צד לעסקה בין הבשלנים לבין המשתמשים. לאתר אין כל שליטה והוא אינו  אחראי על חוקיות המוצרים וייצורם, טיבם, כשרותם (לרבות תעודת כשרות), איכותם, כמותם, מרכיביהם או אופן אריזתם בפועל או אחסנתם. לאתר אין שליטה על התנהלות הבשלנים ומבצעי המשלוחים . ככל שהמשתמשים רואים בכך צורך, האתר ממליץ להם לבדוק בקפידה וביסודיות מול הבשלנים את התאמת המוצרים לדרישותיהם, הרגישות (לרבות אלרגיות) וצרכיהם לפני ביצוע  רכישה של מוצרים דרך האתר.
  המשתמשים מסכימים בזאת במפורש כי השימוש באתר הוא על אחריותם וסיכונם הבלעדי.
  מובהר בזאת כי האתר אינו  מפיץ , או מספק, את המוצרים מהבשלנים למשתמשים. שירות זה ניתן ע"י מבצעי המשלוחים עבור המשתמשים. המשתמשים מסכימים בזאת במפורש כי השימוש בשירותי מבצעי המשלוחים  הוא על אחריותם וסיכונם הבלעדי, וכי האתר , לרבות נציגיו, עובדיו ומנהליו , לא מתחייבים כי השימוש בשירותי מבצעי המשלוחים ייעשה  ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יינתן ללא הפסקות מפעם לפעם.
  מובהר בזאת כי האתר לא יישא באחריות לפעילות בלתי חוקית שבוצעה ע"י המשתמשים.
  היה וסמכויות שיפוט מסוימות אינן מאפשרות החרגות או הגבלות כאמור לעיל, החרגות והגבלות הנזכרות לעיל לא תחולנה במלואן, אלא רק במידה המקסימלית המותרת על פי הדין החל.
 5. הגבלת אחריות
  האתר לא אחראי לכל טענה, דרישה או תביעה משפטית (לרבות, ומבלי לגרוע מכלליות האמור, תביעות נזיקיות, חוזיות וכו'), כלפי המשתמשים או כלפי כל אדם אחר, במישרין ו/או בעקיפין, לכל נזק ישיר ו/או עקיף, הנובע משימוש באתר ו/או שירותים ו/או תכנים המוצגים באתר (לרבות תכנים של צדדים שלישיים ולרבות תכנים שהועלו לאתר על ידי בשלנים ו/או המשתמשים) בשל היעדר יכולת להשתמש באתר ו/או בשירותים ו/או בקשר עם נזקים למחשב של המשתמש ו/או מידע המאוחסן בו (לרבות מחיקה חלקית או שלמה שלו), ו/או לכל נזק ישיר ו/או עקיף הנוגע למוצרים שנרכשו ע"י המשתמשים , ו/או לכל נזק הנובע בקשר עם מבצעי המשלוחים, ולכל נזק אחר, ככל שהיה צפוי או שלא היה צפוי. המשתמש מצהיר בזאת כי הינו האחראי הבלעדי לכל שימוש שלו באתר או במוצרים.
  במידה המקסימאלית האפשרית על פי דין, האתר, לרבות נציגיו, לא יהיו אחראים לכל נזקים שיגרמו למשתמשים או לצד ג', מכל סוג שהוא, לרבות, נזקים ישירים, עקיפים, מיוחדים, עונשיים, אגביים או תוצאתיים (לרבות, מבלי לגרוע מכלליות האמור, נזק למוניטין, לרווחים, למידע, ולעסקים או נזק בגין עגמת נפש), על פי כל עילה משפטית (לרבות אך לא רק, חוזית, נזיקית, אחריות קפידה או אחרת) הנובעים מתנאי שימוש אלה ו/או מהאתר ו/או מהתכנים, משימושו של המשתמש או מאי-יכולתו להשתמש באתר ו/או בתכנים, או מכל מעשה או מחדל של האתר ו/או נציגי האתר המורשים, המבוסס על הפרת המצגים וההתחייבויות של האתר ו/או של נציגי האתר המורשים, הנובעים או הקשורים בתנאים; והכל בין אם נודע לאתר על האפשרות שנזק כאמור עלול להיגרם ובין אם לאו. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, במידה המקסימאלית האפשרית על פי דין, החבות המצטברת של האתר ו/או נציגי האתר עבור כל הנזקים הנובעים מתנאי שימוש אלה או בנוגע לשימושו של המשתמש באתר ו/או בתכנים ו/או במוצרים, תוגבל לסכום אותו שילמת (ככל שרלוונטי) לאתר בגין העסקה נושא העניין או לחלופין סכום של מאה (100) שקלים חדשים, לפי הגבוה מביניהם.
  היה וסמכויות שיפוט מסוימות אינן מאפשרות החרגות או הגבלות כאמור לעיל, החרגות והגבלות הנזכרות לעיל לא תחולנה במלואן, אלא רק במידה המקסימלית המותרת על פי הדין החל.
 6. שיפוי
  המשתמש מסכים להגן ולשפות את האתר ואת נציגי האתר מפני ונגד כל תביעה, נזק, הפסד, התחייבות, אחריות, הוצאה וחוב (לרבות אך לא רק, שכר טרחת עורך דין) אשר נובעים מ: (א) שימושו באתר ו/או בתכנים שלא בהתאם לתנאי שימוש אלה; (ב) כל הפרה מצדו של תנאי שימוש אלה; (ג) הפרה מצדו של כל זכות של צד שלישי, לרבות אך לא רק, זכויות קניין רוחני או הזכות לפרטיות; ו-(ד) כל נזק מכל סוג שהוא, בין אם נזק ישיר, עקיף, מיוחד או תוצאתי, שגרם לצד שלישי אשר קשור לשימוש באתר או בתכנים. מובהר בזאת כי חובת השיפוי האמורה תחול אף לאחר סיום התקשרות עם האתר.
  מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, אנו שומרים את הזכות הבלעדית לנהל את ההגנה והשליטה הבלעדית בכל עניין והליך הקשור בשיפוי מצד המשתמש, באופן שאינו גורע מחובת המשתמש כאמור, והמחייב אותו לשתף פעולה מלאה איתנו בניהול הליך כאמור. המשתמש מאשר כי לא יסכים לפשרה בכל עניין הכפוף לשיפוי על ידו מבלי לקבל לכתחילה את הסכמתנו בכתב לכך.
 7. שינוי ועדכון תנאי השימוש
  האתר רשאי לשנות את תנאי השימוש וממליץ למשתמשים להיכנס לדף זה בתדירות גבוהה. על כל שינוי מהותי בתנאי השימוש האתר יודע למשתמשים על ידי קישור באתר ולמשתמשים רשומים על ידי משלוח דואר אלקטרוני.
 8. הפסקת פעילות האתר וסיום / תוקף התנאים
  האתר רשאי להפסיק את פעילותו או לחסום גישה לאתר לפי שיקול דעתו. אלו יכולים להיות לתמיד או באופן זמני. האתר לא יהיה אחראי על נזקים הנובעים מהחלטות אלו.
Separator1
Separator3
חזרה למעלה
עגלת קניות
סגירה

אין מוצרים בסל הקניות.

אנו משתמשים בעוגיות (cookies) כדי לשפר את חוויית הגלישה באתר שלנו. על ידי גלישה באתר זה את מסכימה לשימוש שלנו בעוגיות.